McDonald’s karjera: Ekspluācijiet savu darba pieteikumu soli pa solim

McDonald’s ir viens no vadošajiem darba devējiem ātrās ēdināšanas nozarē, kurā strādā gandrīz 500 000 darbinieku visā pasaulē. 

Ja plānojat pieteikties darbam, šis raksts sniegs jums informāciju par McDonald’s pieņemšanas procesu, dodot ieskatu par to, kas jūs gaida, kad pieteikties darbam.

ADVERTISEMENT

Izbaudi darba dzīvi McDonald’sā

Savu karjeru sākt McDonald’sā ir gudrs solis ātrās ēdināšanas nozarē. Tu saņemsi izcilu apmācību un daudzas iespējas virzīties uz priekšu uzņēmumā. Tā ir ideāla iespēja iegūt svarīgu darba pieredzi un attīstīt savu karjeru ātrajā ēdināšanā.

McDonald’s piedāvā elastīgus darba laikus un daļējo darba laika iespēju, ļaujot saskaņot darbu ar studijām.

Tava pieredze McDonald’sā būs atkarīga no tavas pieejas un tavas vadītāja vadības stila. Ja tavu vadītāju neuztrauc sliktā uzvedība vai vajāšana, tas var kaitēt tavai darba pieredzei.

ADVERTISEMENT

McDonald’s Pieteikšanās Process 

McDonald’s, globālais gigants, lielākoties visur izmanto vienotu pieņemšanas procesu, lai gan dažiem var būt savs unikālais pieeja. Šeit ir vispārējs apraksts par to, ko var sagaidīt.

Meklēt un Pieteikties

McDonald’s pastāvīgi meklē jaunus talantus, piedāvājot dažādas amatu iespējas, piemēram, darbiniekus, maiņas vadītājus, cilvēkresursu vadītājus un citus. 

Ar vairāk nekā 13 000 atrašanās vietām Ziemeļamerikā, ir liela iespēja, ka tu atradīsi McDonald’s tuvumā, kas pieņem darbā. Lai veiktu tiešsaistes pieteikumu, apmeklē oficiālo tīmekļa vietni.

ADVERTISEMENT

Lai pieteiktos, atrodi darbu, kas tevi interesē, pārliecinies, ka atbilsti prasībām, un iesniedz savu pieteikumu. Lielākajai daļai McDonald’s amatu nav stingru prasību. Parasti tev jābūt:

  • Vismaz 15 gadus vecam
  • Spējīgam veikt vairākas darbības vienlaikus
  • Efektīvam komunicētājam
  • Pamanīgam un uzmanīgam
  • Komandas spēlētājam

Katram amatai ir konkrētas prasības, tāpēc rūpīgi izlasi darba aprakstu. Pieteikšanās process ilgst apmēram vienu stundu, un būs jāsniedz kontaktpersonas dati, darba vēsture un pieejamība. 

Tev būs jāveic arī ‘personības’ tests, kas var aizņemt no 30 minūtēm līdz vienai stundai un palīdz McDonald’s identificēt piemērotus kandidātus.

Pēc pieteikšanās varēsi sagaidīt atbildi trīs darba dienu laikā, bet var paiet līdz divām nedēļām, lai darba devējs sazinātos ar tevi.

Pieteikuma pārskats

Pieņemšanas vadītājs pārskatīs pieteikumus un pārbaudīs tavus atbilžu uz personības testa jautājumiem.

Ja esi piemērots kandidāts, viņi ieplānos interviju, kas var notikt tiešsaistē, pa tālruni vai klātienē.

Intervijas

Sagatavojieties intervijai, vai tā būs videointervija vai telefona intervija.

Personīgai intervijai ierodieties laikā, ņemiet līdzi savu identifikācijas karti, sociālās apdrošināšanas karti un savu CV. Lai arī jums var nebūt nepieciešami visi šie dokumenti, labāk ir būt sagatavotam.

Iepriekšējā nodarbinātības izpēte

McDonald’s veic kriminālo un izglītības fona pārbaudes potenciālajiem darbiniekiem.

Lai gan parasti viņi nepārbauda narkotiku un alkohola testus pirms pieņemšanas darbā, viņi patur tiesības to darīt noteiktos apstākļos.

Paziņojums

Ja Jūs nokļūsiet intervijā un pārbaudes procesā pirms nodarbināšanas, darba devējs piedāvās Jums darba vietu McDonald’s.

Jūs apspriedīsiet pieejamību un nosakīsit oficiālu sākuma datumu. Atkarībā no Jūsu pieredzes, iespējams, pirmās nedēļas pavadīsiet apmācībās.

Daudznacionālā korporācija veic noteiktu atlases procesu lielākajai daļai savu filiāļu. Tomēr dažām filiālēm var būt savs unikāls atlases process. Vispārīgi, šeit ir, kas notiek.

Pieņemšanas process Ilgums

Parasti McDonald’s pieņemšanas process ilgst no 30 minūtēm līdz stundai.

Uz pieteikumu tērēsi 10 līdz 15 minūtes, savukārt personības testam nepieciešamas aptuveni 30 minūtes. Tāpēc atvēli vismaz stundu visam procesam.

Uzņēmuma un restorāna ceļi: Kāds ir piemērots tieši jums?

Izvēloties starp karjeru McDonald’s uzņēmuma un restorāna nodaļā, jūsu izvēle vajadzētu sakrist ar jūsu cerībām.

Restorāns

Ja tu sapņo par ātrās ēdināšanas ķēdes īpašumu, strādājot restorānā, tu iegūsi praktisku pieredzi klientu apkalpošanā, inventāra vadībā, ēdienu gatavošanā un konfliktu risināšanā. 

Attīstoties līdz vadības lomai, tu papildus uzlabosi savu izpratni par restorāna darbību. 

Uzņēmējdarbība

No otras puses, ja jums patīk darbs pie galda ar mazākiem tiešiem spiedieniem, uzņēmējdarbības puse piedāvā ierobežotāku vidi, koncentrējoties uz aizkulisēm esošajiem uzdevumiem.

Narkotiku testu pārbaude

Parasti ‘McDonald’s’ nenodara narkotiku testus darbiniekiem, kad tos pieņem darbā, bet tas var atšķirties atkarībā no franšīzes īpašnieka noteikumiem.

Viņi stingri aizliedz narkotikas vai alkoholu darbā. Ja aizdomās par Jūsu darbībām ietekmē alkoholu vai narkotiku, Jums var būt jāveic narkotiku tests.

“McDonald’s” darbinieku ieguvumi

“McDonald’s” darbinieki saņem vairāk nekā algu. Viņi var pievienoties NEST pensiju shēmai un saņemt medicīniskās apdrošināšanas ieguvumus, pamatojoties uz savām darba funkcijām.

Tāpat viņi ikdienā darbā saņem bezmaksas pusdienu, kā arī brīvdienas atmaksu, ja strādā pilnu slodzi.

Taču šī ir pamatīgākā nianses: “McDonald’s” vērtē uzticību. Ja paliec ilgāk, tavas atlīdzības pieaug ar pakalpojuma gadiem.

Peļņas iespējas McDonald’s restorānos

Strādājot McDonald’s restorānā, jums nebūs iespējams kļūt par bagātu cilvēku, bet ir iespējams nopelnīt cienījamu iztiku. 

Jūsu stundas alga var svārstīties no $10 līdz vairāk nekā $20, atkarībā no tā, kur jūs atrodaties un ko darāt.

Uz korporatīvās puses lietas izskatās citādi. Vidējā gada alga McDonald’s korporatīvajam personālam ir aptuveni $50,000, un jūs varat saņemt bonusus līdz pat $4,000, atkarībā no jūsu lomas.

Priekšrocības un trūkumi strādājot McDonald’s darbu

Apdomājot darbu McDonald’s ķēdē, ir svarīgi ņemt vērā priekšrocības un trūkumus. Šeit ir daži punkti, ko ņemt vērā:

Priekšrocības:

  1. Elastība: McDonald’s piedāvā elastīgu grafiku, kas ļauj izsvērt darbu ar personiskajiem mērķiem un atbildībām.
  2. Komandas darbs: Tu būsi dalībnieks komandā, kas strādā kopā, lai uzturētu operācijas, darbotos bez problēmām un apmierinātu klientus.

Trūkumi:

  1. Lielspiediena vide: McDonald’s var būt ātrai tempā un pieprasīt, lai tu paliktu koncentrēts un efektīvs, strādājot spiediena apstākļos.
  2. Interakcijas ar klientiem: Tev būs nepieciešams uzturēt pozitīvu attieksmi un tikt galā ar dažādām klientu reakcijām, kas var būt izaicinošs grūtos dienās.

Kopumā, panākumi McDonald’s ir atkarīgi no tā, cik veiksmīgi tu spēj darboties dinamiskā, komandas orientētā vidē un tikt galā ar prasībām, kas saistītas ar aizņemtu darba vidi.

Galvenās secinājumi

Tikt pieņemtam darbā McDonald’s nav pārāk sarežģīti – kompānija novērtē personīgās īpašības vairāk nekā formālās kvalifikācijas.

Pirms pieteikšanās pārliecinieties, ka esat iepazinušies ar uzņēmuma politikām un konkrēto darba aprakstu. Šī zināšanas jums palīdzēs efektīvi atbildēt uz intervijas jautājumiem un parādīt sevi kā kvalificētu pretendenti.

Pieteicoties uz vakanci McDonald’s, atvēliet apmēram stundu, lai pabeigtu sākotnējo pieteikumu un personības testu.

Lasīt citā valodā