McDonald’s karjera: Naršykite savo darbo prašymą žingsnis po žingsnio

McDonald’s yra pirmaujantis darbdavys greito maisto sektoriuje, pasižymintis beveik 500 000 darbuotojų pasaulyje. 

Jeigu galvojate apie darbo vietos ieškojimą, šis straipsnis paaiškins „McDonald’s“ atrankos procesą, suteikdamas jums supratimą apie tai, kas jus laukia, kai pateiksite darbo paraišką.

ADVERTISEMENT

Darbo patirties gavimas „McDonald’s“ restorane

Pradėti karjerą „McDonald’s“ restorane yra protingas žingsnis greito maisto sektoriuje. Jūs gausite puikų mokymą ir daug galimybių pasistūmėti į priekį kompanijoje. Tai idealus būdas įgyti svarbią darbo patirtį ir plėtoti karjerą greito maisto sektoriuje.

„McDonald’s“ siūlo lanksčius darbo valandų variantus ir dalinio darbo laiko galimybes, leidžiančias suderinti darbą su studijomis.

Jūsų patirtis „McDonald’s“ restorane priklausys nuo jūsų požiūrio ir jūsų vadovo valdymo stiliaus. Jei jūsų vadovas ignoruoja blogą elgesį ar prievartavimą, tai gali pakenkti jūsų darbo patirčiai.

ADVERTISEMENT

McDonald’s darbo užklausų procesas

McDonald’s, globalus gigantas, turi vienodą darbuotojų paieškos procesą daugelyje vietų, nors kai kurios gali turėti savo unikalų požiūrį. Štai bendra apžvalga, ką galima tikėtis.

Ieškokite ir Pateikite paraišką

McDonald’s nuolat ieško naujų talentų, siūlydamas įvairias pareigas, tokių kaip komandos nariai, pamainų vadovai, žmogiškųjų išteklių vadybininkai ir kt. 

Turint daugiau nei 13 000 padalinių Šiaurės Amerikoje, labai tikėtina, kad rasite McDonald’s, esantį netoli jūsų, kuris priima darbuotojus. Norėdami pateikti internetinę paraišką, apsilankykite oficialioje svetainėje.

ADVERTISEMENT
  • Mažiausiai 15 metų
  • Galingas daugiafunkcis
  • Veiksmingas komunikatorius
  • Budrus ir budrus
  • Komandinis žaidėjas

Kiekviena pareiga turi konkretų reikalavimą, todėl būtinai atidžiai perskaitykite darbo aprašymą. Paraiškos procesas trunka apie valandą, ir jums reikės pateikti kontaktinius duomenis, darbo istoriją ir prieinamumą. 

Jūs taip pat atliksite ‘asmenybės’ testą, kuris gali užtrukti nuo 30 minučių iki valandos ir padės McDonald’s identifikuoti tinkamus kandidatus.

Priemonės peržiūra

Priėmimo vadovas peržiūrės paraiškas ir patikrins jūsų atsakymus į asmenybės testą. 

Jeigu esate tinkamas kandidatas, jie sudarys pokalbį, kuris gali vykti internetu, telefonu arba asmeniškai.

Interviu

Pasiruoškite pokalbiui įsidarbinimo metu, nepriklausomai nuo to, ar tai bus vaizdo ar telefoninis interviu.

Atvykite laiku, kai tai bus susitikimas akis į akį, pirmenybę teikiant identifikaciniam korteliui, socialinio draudimo kortelei ir gyvenimo aprašymui. Nors gali būti, kad jums nereikės visų šių dokumentų, geriau būti pasiruošusiam.

Darbuotojų atranka prieš įdarbinant

McDonald’s atlieka kandidatų nusikaltimų ir išsilavinimo patikrinimus.

Nors įprastai jie neprovadina narkotikų ir alkoholio testų prieš įdarbindami, jie pasilieka teisę tai padaryti tam tikromis aplinkybėmis.

Pranešimas

Jei pavyksta įveikti interviu ir praeiti darbo priešrinkimą, darbdavys pasiūlys jums poziciją „McDonald’s”.

Jūs aptarsite pasiekiamumą ir nustatysite oficialią pradžios datą. Priklausomai nuo jūsų patirties, pirmas kelias savaites galite praleisti mokymuose.

Daugelis šios tarptautinės korporacijos vietų taiko konkretų atrankos procesą. Tačiau kai kuriose vietose gali būti unikalus įdarbinimo procesas. Paprastai čia kas vyksta.

Darbo įdarbinimo procesas

McDonald’s įdarbinimo procesas paprastai trunka nuo 30 minučių iki valandos. 

Jūs skirtumėte 10 iki 15 minučių pildant paraišką ir apie 30 minučių atliekant asmenybės testą. Taigi, skirtumėte bent valandą visam procesui.

Korporatyvinė ir restoranų karjeros keliai: Kuris yra tinkamas būtent jums?

Galvojate tarp McDonald’s korporatyvinės ar restoranų skyriaus karjeros? Jūsų pasirinkimas turėtų atitikti jūsų siekius.

Restoranas

Jei svajojate apie greitojo maisto tinklo savininkystę, dirbimas restorane suteiks jums praktinio patyrimo klientų aptarnavime, inventoriaus valdyme, patiekalų ruošime ir konfliktų sprendime.

Pereinant į vadovo pareigas toliau pagridinsite savo supratimą apie restorano veiklą.

Korporatyvinės veiklos

Iš kitos pusės, jei jums labiau tinka darbas biure, kuris turi mažesnį tiesioginį spaudimą, korporatyvinėje pusėje siūlomas kultūringesnis veiklos aplinkas, kuri skiria dėmesio už kadro stebuklais vykdomoms užduotims.

Narkotikų testavimas

Įprastai „McDonald’s“ neklausineja kandidatų dėl narkotikų pradedant dirbti, tačiau tai gali kisti priklausomai nuo franšizės savininko taisyklių. 

Jie griežtai draudžia narkotikus ar alkoholį darbo vietoje. Jeigu kyla įtarimų, kad esate paveiktas, gali tekti praeiti narkotikų testą.

McDonald’s darbuotojų privilegijos

McDonald’s darbuotojai gauna daugiau nei tiesiog alga. Jie gali prisijungti prie NEST pensijų schemos ir gauti medicinines išmokas, pagrįstas jų pareigomis.

Be to, jie gauna nemokamą pietų pertrauką kiekvieną dieną darbe ir atostogų atlyginimą, jei dirba visą darbo laiką.

O čia esminis dalykas: McDonald’s vertina lojalumą. Jei išliekate, jūsų apdovanojimai didės kartu su jūsų tarnybos metais.

Galimybė užsidirbti „McDonald’s“ kavinėje

Darbas „McDonald’s“ kavinėje gali nepadarė jūsų turtingu, tačiau įmanoma užsidirbti pakankamai gyventi. 

Jūsų valandinis atlyginimas gali svyruoti nuo $10 iki daugiau nei $20, priklausomai nuo to, kur esate ir ką darote.

Privalumai ir trūkumai dirbant „McDonald’s“ darbuose

Apie darbą „McDonald’s“ galvoti verta svarstant privalumus ir trūkumus. Štai keletas svarstymui skirtų punktų:

Privalumai:

  1. Lankstumas: „McDonald’s“ siūlo lanksčius darbo laiko tvarkaraščius, leidžiant savo darbą derinti su asmeniniais tikslais ir atsakomybėmis.
  2. Komandinis darbas: Jūs būsite dalis komandos, kuri bendradarbiauja, kad operacijos vyktų sklandžiai ir klientai būtų patenkinti.

Trūkumai:

  1. Aukšto slėgio aplinka: „McDonald’s“ gali būti greito tempimo ir reikalaujanti, reikalaujanti dirbti laikantis koncentracijos ir efektyvumo slėgio sąlygomis.
  2. Klientų bendravimas: Jums reikės išlaikyti teigiamą požiūrį ir tvarkyti įvairius klientų elgesius, kas gali būti iššūkis sunkiais dienomis.

Iš esmės, sėkmė „McDonald’s“ priklauso nuo jūsų gebėjimo klestėti dinaminėje, komandinėje aplinkoje ir tvarkyti užimtos darbo aplinkos reikalavimus.

Pagrindiniai išvedimai

Būti įdarbtam McDonald’s nėra per sudėtinga – įmonė daugiau vertina asmenines savybes nei formalų išsilavinimą.

Prieš kreipiantis, įsitikinkite, kad gerai pažįstate įmonės politiką ir konkretų darbo aprašymą. Šis žinias padės jums efektyviai atsakyti į pokalbio klausimus ir pristatyti save kaip tinkamą kandidatą.

Kreipiantis į darbą „McDonald’s“, skirkite maždaug valandą, kad baigtumėte pradinę paraišką ir asmenybės testą.

Skaityti kitomis kalbomis