Pieslēdzieties visur: Atklājiet bezmaksas WiFi meklētāja lietotni

Jums nepieciešama stabila interneta savienojums pat tad, ja esat ārpus mājas. Mobilais datu savienojums var nebūt uzticams sakarā ar vājiem signāliem vai tīkla problēmām.

Uzticama WiFi savienojums ir labāka izvēle. WiFi Connect lietotne palīdz atrast tuvumā esošos WiFi savienojumus un piekļūt tiem, neprasot paroli vai drošības atslēgu. 

ADVERTISEMENT

Šajā rakstā tiks parādīts, kā izmantot WiFi Connect lietotni, lai atrastu un piekļūtu WiFi savienojumiem bez paroles.

WiFi Connect App: Pārskats

WiFi Connect App ir noderīgs rīks tiem, kas vajag internetu ceļojot.

Tas ir lielisks cilvēkiem, kuri atkarīgi no interneta ikdienas darbībām, piemēram, ēdiena pasūtīšanai, transporta pakalpojumu izmantošanai un piekļuvei citiem būtiskiem pakalpojumiem.

ADVERTISEMENT

Palikšana savienotam mājās un kustējoties

Mājās stabilai WiFi savienojumam ļauj jums palikt tiešsaistē. Bet kas notiek, kad esat ārpus mājām?

Šeit noderēs WiFi Connect App, piedāvājot alternatīvu, lai neuzticētos tikai mobilajiem tīkliem, kas var būt nestabilus atkarībā no signāla stipruma.

Meklē WiFi jebkur

Šīs lietotnes galvenā funkcija ir palīdzība atrast WiFi savienojumus, tostarp karstās vietas, kur vien esat. 

ADVERTISEMENT

Tas nozīmē, ka jūs varat palikt pieslēgts pat tad, ja esat prom no mājām.

Viegla pieeja drošam WiFi

WiFi Connect lietotne palīdz atrast savienojumus un nodrošina neādzīgās drošības atslēgas un paroles aizsargātiem WiFi tīkliem.

Tā nodrošina, ka jūs varat piekļūt internetam droši un droši.

Lejupielādējiet WiFi Connect lietotni

Jūs varat lejupielādēt WiFi Connect lietotni, ko izveidojis Yurii Kobets, tieši no Apple App veikala. 

Tā ir pieejama gan iPad, gan iPhone lietotājiem pilnīgi bez maksas. Vienkārši meklējiet “WiFi Connect” App veikalā App Store un noklikšķiniet uz lejupielādes pogas.

Vai WiFi Connect lietotne ir grūti iestatāma?

WiFi Connect lietotnes iestatīšana uz jūsu iOS ierīces ir vienkārša. Lai lejupielādētu lietotni, tā prasīs atļauju piekļūt jūsu tālrunim atrašanās vietas noteikšanai, lai atrastu tuvējos WiFi savienojumus.

Jūs redzēsit trīs izvēles iespējas attiecībā uz atrašanās vietas piekļuvi: 

  • Atļaut vienreiz,
  • Atļaut, kamēr lietojat lietotni,
  • Nepieļaut.

Ja izvēlaties ‘Atļaut vienreiz,’ jums būs jāsniedz atļauja katru reizi, kad atverat lietotni. 

Atļaut, kamēr lietojat lietotni‘ ļauj lietotnei izmantot jūsu atrašanās vietu tikai tad, ja tā ir aktīva. Lietotne nelieto jūsu atrašanās vietu, ja tā netiek lietota.

Ja izvēlaties ‘Nepieļaut,’ lietotne nemeklēs jūsu atrašanās vietu vispār. Tomēr joprojām varat izmantot lietotnes galvenās funkcijas, manuāli meklējot atrašanās vietas kartē.

Vai WiFi Connect lietotne ir bezmaksas?

Jā, WiFi Connect lietotne ir pilnīgi bez maksas. Jums nav jāmaksā nekas, lai to izmantotu, un nav nekādu operētājsistēmu vai lietotņu iegādes.

Ja esat iOS lietotājs, jūs varat izmantot visas tās funkcijas bez maksas. Vienīgais trūkums ir reklāmas. Lietotnes WiFi Connect izmantošanas laikā jūs varat saskarties ar vairākām uzspiešanas un uzlidojošām reklāmām.

Jūs varat aizvērt šīs reklāmas pēc dažām sekundēm, bet nav iespējams tās noņemt pastāvīgi. Tāpēc, izmantojot lietotni, jums būs jāpanes tās.

Kas ir karšu funkcija WiFi Connect lietotnē?

WiFi Connect lietotne ļauj viegli atrast pieejamās WiFi savienojumus gandrīz jebkur visā pasaulē. Kad instalējat lietotni, jūs uzreiz redzēsiet lietotnes karšu.

Karte ir galvenā funkcija WiFi Connect lietotnē, kas atrodas ekrāna apakšā. Lietotne izmanto jūsu mobilā ierīces pašreizējo atrašanās vietu, lai parādītu tuvumā esošos WiFi punktus kartē.

Kad pārvietojaties pa savu pilsētu vai ciematu, karte tiek atjaunināta, lai parādītu visus vietus, kur varat pieslēgties WiFi tīklam.

Wi-Fi Pieslēgšanas lietotnes spraudņi

Wi-Fi Pieslēgšanas lietotnes kartē redzamie spraudņi norāda pieejamo Wi-Fi savienojumu atrašanās vietas.

Tie palīdz lietotājiem precīzi noteikt savu atrašanās vietu un vadīt tos uz vietām ar Wi-Fi. Lietotne var arī norādīt virzienus uz šiem Wi-Fi karstajiem punktiem.

Meklēt WiFi Connect lietotni manuāli

Jā, jūs varat manuāli meklēt pilsētas WiFi Connect lietotnē.

Ja jums nepatīk dalīties ar lietotni savu atrašanās vietu, vienkārši izmantojiet manuālo meklēšanas opciju.

Ievadiet vienkārši pilsētu vai ciemu, kurā atrodaties, un lietotne parādīs pieejamos WiFi savienojumus.

Manuālās meklēšanas izmantošana WiFi Connect lietotnē: galvenie situācijas

Izmantojiet manuālo meklēšanu WiFi Connect lietotnē, ja zināt precīzu adresi. Tādējādi karte ātri parāda tuvumā esošos WiFi punktus. 

Tas ir ļoti noderīgi ceļotājiem. Meklējiet WiFi karstvietu jūsu galamērķa pilsētā pirms ceļojuma. Tas palīdzēs Jums atrast savienojumu, kad ieradīsieties.

Kuros ir pieejama WiFi Connect lietotne?

WiFi Connect lietotne tiek apgalvots, ka strādā gandrīz visur pasaulē, īpaši lielajās pilsētās. Tomēr lauku teritorijās tā var nebūt tik efektīva.

Šī lietotne aptver vairāk nekā 50 000 galvenes pilsētas visā pasaulē. ASV tā ir darboties pilsonēm šādās pilsētās kā Ņujorka, Losandželosa, Čikāga, Bostona un Lasvegasa.

Eiropā tā ir noderīga šādās valstīs kā Apvienotā Karaliste, Vācija, Francija, Spānija un Itālija. Papildus tā labi darbojas arī:

  • Ziemeļamerikā: Kanādā un Meksikā
  • Dienvidamerikā: Argentīnā, Brazīlijā un Čīlē
  • Āzijā: Ķīnā, Indijā un Singapūrā
  • Lielākajā daļā Āfrikas valstu

Papildinformācija par WiFi Connect lietotni

Lietotne atbalsta vairākas valodas, lai apmierinātu globālo auditoriju.

Šīs valodas ietver angļu, arābu, dāņu, franču, vācu, ivrītu, itāļu, japāņu, korejiešu, portugāļu, krievu, vienkāršotu un tradicionālo ķīniešu, spāņu, zviedru.

Pirms lejupielādējat WiFi Connect lietotni, pārliecinieties, ka jūsu ierīce atbilst minimālajai operētājsistēmas prasībai, kas ir:

  • iOS 11.0 priekš iPhone,
  • iPad un
  • iPod touch

Tas nodrošina optimālu lietotnes veiktspēju.

Savienošanās ar WiFi, lietojot WiFi Connect lietotni

WiFi Connect lietotne vienkāršo tuvumā esošo WiFi tīklu savienošanos. Tā parāda visus pieejamos savienojumus kartē. 

Jums jābūt tuvu izvēlētajam tīklam, lai signāls būtu labs. Vairums parādīto tīklu ir atvērti visiem, tāpēc nevajag paroli. Ja nepieciešama parole, lietotne to nodrošina. 

Lai savienotos, pieskarieties tīklam kartē. Lietotne parādīs tīkla detaļas, ieskaitot paroli. Nokopējiet paroli, dodieties uz ierīces iestatījumiem, izvēlieties WiFi un ielīmējiet paroli, lai savienotos.

Kā saglabāt paroles un atrašanās vietas WiFi Connect lietotnē?

WiFi Connect lietotne ne tikai nodrošina paroles, bet arī saglabā tās vēlākai lietošanai. Kad jūs savienojaties ar WiFi tīklu no lietotnes kartes, tā saglabā paroli un atrašanās vietu.

Tas nozīmē, ka jums nebūs vajadzīgs atkārtoti ievadīt paroli, kad atgriezīsieties uz šo vietu. Visas saglabātās atrašanās vietas un paroles ir uzskaitītas lietotnes Saglabātie cilnē.

Lietotne ļauj jums aplūkot saglabātos vienumus, atļaujot jums viegli pieslēgties WiFi tīklam vietās, kur jūs iepriekš esat bijis.

Noslēgums

Kopumā, WiFi Connect aplikācija vēlas palīdzēt jums atrast pieejamus WiFi tīklus ceļojumu laikā.

Tā piedāvā paroles drošiem WiFi savienojumiem. Tomēr, lai nodrošinātu jūsu drošību sabiedriskajā WiFi tīklā, ir ieteicams lietot VPN.

Lasīt citā valodā