Ühendage igal pool: avastage tasuta WiFi leidja rakendus

Vajate stabiilset internetiühendust ka siis, kui olete kodust väljas. Mobiilandmed võivad olla ebatäpsed nõrga signaali või võrkude probleemide tõttu.

Usaldusväärne WiFi-ühendus on parem valik. WiFi Connecti rakendus aitab teil leida läheduses olevaid WiFi-ühendusi ja nendele juurde pääseda ilma parooli või turvakoodi vajamata.

ADVERTISEMENT

See artikkel näitab teile, kuidas kasutada WiFi Connecti rakendust WiFi-ühenduste leidmiseks ja nendele juurdepääsuks parooli vajamata.

WiFi Connect App: Ülevaade

WiFi Connect App on käepärane tööriist neile, kes vajavad internetiühendust liikvel olles.

See on ideaalne inimestele, kes sõltuvad igapäevaste tegevuste jaoks internetist nagu toidu tellimine, transporditeenuste kasutamine ja muude oluliste teenuste kasutamine.

ADVERTISEMENT

Jääge ühendatuks kodus ja liikvel olles

Kodus hoiab stabiilne WiFi-ühendus teid võrgus. Aga mis saab siis, kui olete väljas?

Siinkohal tuleb appi WiFi Connect rakendus, pakkudes alternatiivi ainult mobiilivõrke kasutades, mis võivad olla ebastabiilsed sõltuvalt signaali tugevusest.

WiFi leidmine kõikjal

Rakenduse peamine omadus on aidata teil leida WiFi-ühendusi, sealhulgas kuumaidukohti, kus iganes te ka ei viibiks. 

ADVERTISEMENT

See tähendab, et saate jääda ühendatuks, isegi kui olete kodust eemal.

Lihtne ligipääs turvalisele WiFi-ühendusele

WiFi Connecti rakendus aitab teil leida ühendusi ning pakub vajalikke turvavõtmeid ja paroole kaitstud WiFi-võrkude jaoks. 

See tagab, et saate interneti juurde turvaliselt ja kaitstult ligi.

WiFi Connect rakenduse allalaadimine

WiFi Connect rakendust, mille lõi Yurii Kobets, saate otse alla laadida Apple App Store’i kaudu.

See on saadaval nii iPad’i kui iPhone’i kasutajatele tasuta. Otsige lihtsalt “WiFi Connect” App Store’ist ja vajutage allalaadimisnupule.

Kas WiFi Connect rakenduse seadistamine on keeruline?

WiFi Connect rakenduse seadistamine oma iOS seadmesse on lihtne. Kui laadite rakenduse alla, küsib see luba teie telefoni asukoha kasutamiseks lähedalasuvate WiFi-ühenduste leidmiseks.

Näete kolme valikut asukohale juurdepääsuks:

  • Luba üks kord,
  • Luba rakendust kasutades
  • Ära luba.

Kui valite ‘Luba üks kord’, peate andma loa iga kord, kui rakendust avate.

Luba rakendust kasutades‘ lubab rakendusel kasutada teie asukohta vaid siis, kui see on aktiivne. Rakendus ei kasuta teie asukohta, kui seda ei kasutata.

Kui valite ‘Ära luba’, siis rakendus ei pääse teie asukohale üldse juurde. Siiski saate rakenduse põhifunktsioone kasutada, otsides asukohti kaardilt käsitsi.

Kas WiFi Connect rakendus on tasuta?

Jah, WiFi Connect rakendus on täiesti tasuta. Selle kasutamise eest ei pea sa midagi maksma ja pole ka tasulisi tellimusi ega rakenduse sees oste.

Kui oled iOS kasutaja, saad kasutada kõiki selle rakenduse funktsioone ilma igasuguse hinnata. Ainuke puudus on reklaamide olemasolu. WiFi Connect rakendust kasutades võid kokku puutuda mitmete pealetükkivate ja hüppavate reklaamidega.

Sa saad need reklaamid sulgeda mõne sekundi pärast, ent puudub võimalus neid püsivalt eemaldada. Nii et pead neid taluma rakenduse kasutamise ajal.

Mis on kaardifunktsioon WiFi Connect rakenduses?

WiFi Connect rakendus teeb lihtsaks peaaegu igal pool maailmas saadaolevate WiFi ühenduste asukoha leidmise. Kui rakendus installitakse, näete kohe rakenduse kaarti.

Kaart on oluline funktsioon WiFi Connect rakenduses, asudes ekraani allääres. Rakendus kasutab teie mobiilseadme hetkeasukohta, et näidata kaardil läheduses olevaid WiFi kohti.

Kui liigute oma linna või küla ümber, värskendatakse kaarti, et näidata kõiki kohti, kus saate WiFi-ga ühendust luua.

WiFi Connect Appi märgid

WiFi Connect Appi kaardil olevad märgid näitavad saadaolevate WiFi-ühenduste asukohti.

Need aitavad kasutajatel näha täpselt, kus nad asuvad, ja juhatavad neid kohtadesse, kus on WiFi. Rakendus võib samuti anda suunised nende WiFi kuumade kohtade juurde.

Otsige WiFi Connect rakenduses käsitsi linna

Jah, saate WiFi Connect rakenduses käsitsi otsida linnu.

Kui te ei soovi rakendusega oma asukohta jagada, kasutage lihtsalt käsitsi otsinguvõimalust.

Sisestage lihtsalt linn või asula, kus viibite, ja rakendus näitab teile saadaolevaid WiFi-ühendusi.

Kasuta WiFi Connect rakenduses käsitsi otsimist: olulised olukorrad

Kasuta käsitsi otsimist WiFi Connect rakenduses, kui tead täpset aadressi. Nii näitab kaart kiiresti läheduses olevaid WiFi-kohti.

See on kasulik ka reisijatele. Otsi WiFi-märguannet oma sihtlinnas enne lahkumist. See aitab sul ühendust leida saabumisel.

Millistes linnades on saadaval WiFi Connect rakendus?

WiFi Connect rakendusega saab töötada peaaegu kõikjal maailmas, eriti suurlinnades. Siiski ei pruugi see olla nii efektiivne maapiirkondades.

See rakendus hõlmab üle 50 000 suurlinna kogu maailmas. USAs on see funktsionaalne linnades nagu New York, Los Angeles, Chicago, Boston ja Las Vegas.

Europas on see kasulik riikides nagu Suurbritannia, Saksamaa, Prantsusmaa, Hispaania ja Itaalia. Lisaks toimib see hästi:

  • Põhja-Ameerikas: Kanada ja Mehhiko
  • Lõuna-Ameerikas: Argentina, Brasiilia ja Tšiili
  • Aasias: Hiina, India ja Singapur
  • Enamikus Aafrika riikides

Lisateave WiFi Connect rakenduse kohta

Rakendus toetab mitut keelt, et rahuldada globaalset auditooriumi.

Nende hulka kuuluvad inglise, araabia, taani, prantsuse, saksa, heebrea, itaalia, jaapani, korea, portugali, vene, lihtsustatud hiina, hispaania, rootsi ja traditsiooniline hiina.

Enne WiFi Connect rakenduse allalaadimist veendu, et sinu seade vastab minimaalsele operatsioonisüsteemi nõudele, mis on

  • iOS 11.0 iPhone’ile,
  • iPadile ja
  • iPod touch’ile

See tagab optimaalse rakenduse toimimise.

WiFi-ühenduse loomine WiFi Connecti rakenduse abil

WiFi Connecti rakendus lihtsustab lähedalasuvate WiFi-võrkudega ühenduse loomist. See näitab kõiki saadaolevaid ühendusi kaardil.

Hea signaali saamiseks olge valitud võrgule lähedal. Enamik näidatud võrkudest on avatud kõigile, nii et pole vaja parooli. Kui on vajalik parool, siis rakendus pakub seda.

Ühenduse loomiseks puudutage kaardil võrku. Rakendus näitab võrgu andmeid, sealhulgas parooli. Kopeerige parool, minge seadme sättidesse, valige WiFi ja kleepige parool ühenduse loomiseks.

Kuidas salvestada paroole ja asukohti WiFi Connect rakenduses?

WiFi Connect rakendus mitte ainult ei paku paroole, vaid salvestab neid ka hilisemaks kasutamiseks. Kui ühendate rakenduse kaardilt WiFi-võrku, salvestab see parooli ja asukoha.

See tähendab, et te ei pea tagasi minnes seda parooli uuesti sisestama. Kõik salvestatud asukohad ja paroolid on loetletud rakenduse Salvestatud vahekaardil.

Rakendus võimaldab teil vaadata oma salvestatud üksusi, võimaldades teil hõlpsalt ühenduda WiFi-ga kohtades, kus te varem käisite.

Järeldus

Kokkuvõttes eesmärk on WiFi Connecti rakendusel aidata teil leida ligipääsetavaid WiFi-võrke oma reisidel.

See pakub paroole turvalistele WiFi-ühendustele. Siiski on avalikel WiFi-võrkudel teie turvalisuse tagamiseks soovitatav kasutada VPN-i.

Loe teises keeles