Pripojte sa všade: Objavte bezplatnú aplikáciu na vyhľadávanie WiFi siete.

Potrebujete stabilné pripojenie na internet aj keď nie ste doma. Mobilné dáta nemusia byť vždy spoľahlivé kvôli slabým signálom alebo problémom siete.

Stabilné pripojenie cez WiFi je lepšou voľbou. Aplikácia WiFi Connect vám pomáha nájsť blízke WiFi siete a pristupovať k nim bez potreby hesla alebo bezpečnostného kľúča.

ADVERTISEMENT

Tento článok vám ukáže, ako používať aplikáciu WiFi Connect na hľadanie a prístup k WiFi sieťam bez hesla.

WiFi Connect App: Prehľad

WiFi Connect aplikácia je užitočný nástroj pre tých, ktorí potrebujú pripojenie na internet na cestách.

Je ideálny pre ľudí, ktorí sa spoliehajú na internet pre denné aktivity ako objednávanie jedla, využívanie dopravných služieb a prístup k ďalším nevyhnutným službám.

ADVERTISEMENT

Aby ste sa mohli spojiť z domova alebo na cestách

Doma vás udržiava online stabilné Wi-Fi pripojenie. A čo keď ste vonku?

A tu vstupuje do hry aplikácia WiFi Connect, ponúkajúca alternatívu k spoliehaniu sa len na mobilné siete, ktoré môžu byť závislé od sily signálu.

Nájdenie WiFi kdekoľvek

Hlavnou funkciou aplikácie je schopnosť pomôcť vám nájsť pripojenie k WiFi, vrátane WiFi hotspotov, kdekoľvek sa nachádzate.

ADVERTISEMENT

To znamená, že sa môžete udržať pripojení aj keď ste mimo domova.

Jednoduchý prístup k zabezpečenému WiFi

WiFi Connect aplikácia vám pomáha nájsť pripojenia a poskytuje potrebné bezpečnostné kľúče a heslá pre chránené WiFi siete. 

Toto zabezpečuje, že môžete pristupovať na internet bezpečne a spoľahlivo.

Stiahnutie aplikácie WiFi Connect

Môžete stiahnuť aplikáciu WiFi Connect, vytvorenú Yurii Kobets, priamo z obchodu Apple App Store. 

Je dostupná pre používateľov iPadu a iPhonu bezplatne. Jednoducho vyhľadajte “WiFi Connect” v App Store a stlačte tlačidlo na stiahnutie.

Je aplikácia WiFi Connect ťažké nastaviť?

Nastavenie aplikácie WiFi Connect na vašom zariadení iOS je jednoduché. Po stiahnutí aplikácie vás požiada o povolenie prístupu k polohe vášho telefónu na vyhľadanie blízkych WiFi pripojení.

Uvidíte tri možnosti prístupu k polohe: 

  • Umožniť raz,
  • Umožniť počas používania aplikácie,
  • Neumožniť.

Ak zvolíte ‘Umožniť raz’, budete musieť dať povolenie každý raz, keď otvoríte aplikáciu. 

Umožniť počas používania aplikácie‘ umožňuje aplikácii používať vašu polohu len počas aktívneho používania. Aplikácia nebude používať vašu polohu, keď nie je používaná.

Ak zvolíte ‘Neumožniť’, aplikácia nebude mať vôbec prístup k vašej polohe. Avšak stále môžete používať hlavné funkcie aplikácie manuálne hľadaním miest na mape.

Je aplikácia WiFi Connect zadarmo?

Áno, aplikácia WiFi Connect je completne zadarmo. Nemusíte nič platiť za jej používanie, a neexistujú žiadne prémiové predplatné alebo nákupy v apliakcii.

Ak ste užívateľ iOS, môžete využívať všetky jej funkcie bezplatne. Jedinou nevýhodou sú reklamy. Pri používaní aplikácie WiFi Connect sa môžete stretnúť s mnohými otravnými a skáčucimi reklamami.

Tieto reklamy môžete zatvoriť po niekoľkých sekundách, ale nie je možnosť ich odstrániť natrvalo. Budete ich teda musieť tolerovať pri používaní aplikácie.

Čo je Mapová funkcia v aplikácii WiFi Connect?

Aplikácia WiFi Connect vám umožňuje jednoducho nájsť dostupné pripojenia cez WiFi takmer kdekoľvek na svete. Po nainštalovaní aplikácie uvidíte mapu priamo v aplikácii.

Mapa je kľúčovou funkciou v aplikácii WiFi Connect a nachádza sa na spodku obrazovky. Aplikácia využíva aktuálnu polohu vášho mobilného zariadenia na zobrazenie blízkych miest s WiFi na mape.

Ako sa pohybujete po vašom meste alebo obci, mapa sa aktualizuje a ukazuje všetky miesta, kde sa môžete pripojiť k WiFi.

WiFi Connect App Pins

Špendliky na mape WiFi Connect App ukazujú polohy dostupných pripojení WiFi.

Pomáhajú používateľom presne vidieť, kde sa nachádzajú, a usmerniť ich na miesta s WiFi. Aplikácia tiež môže poskytnúť navigáciu k týmto WiFi hotspotom.

Manuálne vyhľadávanie aplikácie WiFi Connect

Áno, môžete manuálne vyhľadávať mestá v aplikácii WiFi Connect. 

Ak nepreferujete zdieľať vašu polohu s aplikáciou, jednoducho použite možnosť manuálneho vyhľadávania

Jednoducho zadajte mesto alebo obec, v ktorej sa nachádzate, a aplikácia vám zobrazí dostupné Wi-Fi pripojenia.

Používanie manuálneho vyhľadávania v aplikácii WiFi Connect: Kľúčové situácie

Použite manuálne vyhľadávanie v aplikácii WiFi Connect, keď poznáte presnú adresu. Tým sa na mape rýchlo zobrazia blízke miesta s WiFi.

Je to tiež skvelé pre cestovateľov. Vyhľadajte miesto s WiFi v cieľovom meste ešte pred odchodom. To vám pomôže nájsť pripojenie po príchode.

V Ktorých mestách je k dispozícii aplikácia WiFi Connect?

Aplikácia WiFi Connect tvrdí, že funguje takmer všade na celom svete, najmä v hlavných mestách. Avšak nemusí byť tak efektívna vo vidieckych oblastiach.

Táto aplikácia pokrýva viac než 50 000 hlavných miest po celom svete. V USA je funkčná v mestách ako New York, Los Angeles, Chicago, Boston a Las Vegas.

V Európe je užitočná v krajinách ako Spojené kráľovstvo, Nemecko, Francúzsko, Španielsko a Taliansko. Okrem toho dobre funguje v týchto oblastiach:

  • Severná Amerika: Kanada a Mexiko
  • Južná Amerika: Argentína, Brazília a Čile
  • Ázia: Čína, India a Singapur
  • Väčšina afrických krajín

Dodatočné informácie o aplikácii WiFi Connect

Aplikácia podporuje viacero jazykov pre celosvetové publikum. 

Medzi ne patria angličtina, arabčina, dánčina, francúzština, nemčina, hebrejčina, taliančina, japončina, kórejčina, portugalčina, ruština, zjednodušená čínština, španielčina, švédčina a tradičná čínština.

Skontrolujte, či vaše zariadenie spĺňa minimálne požiadavky na operačný systém pred stiahnutím aplikácie WiFi Connect, čo je 

  • iOS 11.0 pre iPhone,
  • iPad a
  • iPod touch.

Tým zabezpečíte optimálny výkon aplikácie.

Pripojenie k Wi-Fi pomocou aplikácie WiFi Connect

Aplikácia WiFi Connect zjednodušuje pripojenie k okolitým Wi-Fi sieťam. Zobrazuje všetky dostupné pripojenia na mape.

Na dobrý signál potrebujete byť blízko zvolenej siete. Väčšina zobrazených sietí je otvorená pre všetkých, takže nie je potrebné heslo. Ak je vyžadované heslo, aplikácia ho poskytne.

Na pripojenie klepnite na sieť na mape. Aplikácia zobrazí podrobnosti siete, vrátane hesla. Heslo skopírujte, choďte do nastavení zariadenia, vyberte Wi-Fi a vložte heslo pre pripojenie.

Ako uložiť heslá a miesta v aplikácii WiFi Connect?

Aplikácia WiFi Connect nielen poskytuje heslá, ale ukladá ich aj pre neskoré použitie. Keď sa pripojíte k WiFi sieti z mapy aplikácie, uloží heslo a miesto

To znamená, že nebudete potrebovať znova zadávať heslo, keď sa vrátite na toto miesto. Všetky uložené lokality a heslá sú zoznamom v záložke Uložené v aplikácii. 

Aplikácia vám umožňuje zobraziť si vaše uložené položky, čím vám umožňuje ľahko sa znova pripojiť k WiFi na miestach, ktoré ste predtým navštívili.

Záver

Vo zhrnutí má aplikácia WiFi Connect za cieľ pomôcť vám pri hľadaní prístupných WiFi sietí počas vašich ciest. 

Ponúka heslá pre zabezpečené WiFi pripojenia. Avšak, pre vašu bezpečnosť pri používaní verejných WiFi sietí je odporúčané používať VPN.

Čítajte v inom jazyku