Atklājiet lietotni, lai lejupielādētu TikTok video bez maksas.

TikTok tendences ir liela lieta. Cilvēki iedvesmojas no vīrusa video uz lietojumprogrammu, sākot no jaunākajiem dejotāju soļiem līdz gardu receptēm. Katrs vēlas pievienoties jautrībai.

TikTok ir pazīstams ar savu īsā formāta video sistēmu, kas var būt diezgan ātra tempā. Tāpēc cilvēki vēlas saglabāt TikTok video savos ierīcēs. Viņi var atsaukties uz šiem klipiem un atkārtoti tos apskatīt, kad vien vēlas.

ADVERTISEMENT

Par laimi ir pieejama lietotne, kas saucama par SaveTok, kas ļauj lietotājiem lejupielādēt TikTok video pilnīgi bez maksas tikai dažos soļos. Uzziniet vairāk par šo lietotni un kā tā jums var palīdzēt viegli saglabāt TikTok klipus.

Kas ir SaveTok?

SaveTok ir lietotne, ko izveidojis Senthil Odayappan, kas ļauj jums saglabāt un lejupielādēt TikTok video bez ūdenszīmes. 

Šī ir lieliska ziņa saturveidotājiem un sociālo mediju lietotājiem, kuri vēlas koplietot savus TikTok video citās platformās vai saglabāt tos bez TikTok logotipa. 

ADVERTISEMENT

Lietotne nav saistīta ar ByteDance vai TikTok, taču tā ir bez maksas lietošanai un netiek veiktas iekšējas pirkumi, tāpēc varat lejupielādēt tik daudz video, cik vēlaties.

Kā darbojas lietotne

SaveTok vienkāršo procesu, lai saglabātu un lejupielādētu TikTok video bez ūdenszīmēm tieši uz jūsu ierīces. Lai to izmantotu, nokopējiet vēlamā TikTok video URL, atveriet SaveTok lietotni, ielīmējiet saiti un noklikšķiniet uz ‘Saglabāt‘ pogas.

Lietotne gudri atpazīst saiti, ko esat nokopējis starpliktuvē, un sāk lejupielādēt TikTok video. Kad lejupielāde ir pabeigta, jūs varat saglabāt video savā ierīces video vai kameru galerijā.

ADVERTISEMENT

Lai skatītos lejupielādētos video, vienkārši dodieties uz mapi, kur tie ir saglabāti, un pieskarieties video. Tas automātiski atvērsies jūsu video atskaņotājā un sāks atskaņošanu. Dažas ierīces var prasīt izvēlēties lietojumprogrammu atskaņošanai, tāpēc būsim gatavi tam.

Galvenās iezīmes, ko piedāvā SaveTok

SaveTok ir 7 galvenās iezīmes:

 • Ūdenszīmes
 • Atskaņu sarakstu izveide un kopīgošana
 • Video un profiliem atzīmēšana
 • Lēnas kustības skatīšana
 • Dziļā saite uz TikTok
 • Shazam integrācija
 • Trendējošo skaņu atklāšana

Iepazīsim katru iezīmi.

Lejupielādēt bez ūdenszīmēm

SaveTok ļauj lietotājiem lejupielādēt TikTok videos bez ūdenszīmēm, padarot to vieglāk repostēt klipus citos platformās bez traucējošiem zīmējumiem.

Atskaņu lentes izveide un koplietošana

Šī lietotne ļauj lietotājiem izveidot TikTok atskaņu lentes un koplietot tās ar citiem, ieskaitot tos, kuri nelieto SaveTok, uzlabojot sociālo pieredzi.

Izlasēm video un profili 

Lietotāji var pievienot saviem izlasiem iecienītos video un profilus, lai ātri piekļūtu, nodrošinot, ka viņi nekad nesaglabā sekošanu savai izvēlētajai saturam.

Lēna kustību skatīšanās

SaveTok piedāvā iespēju skatīties video lēnā kustībā, ļaujot lietotājiem novērtēt klipu estētiku detalizētāk.

Dziļā saite uz TikTok

Šī lietotne piedāvā iespēju izmantot dziļās saites, ļaujot lietotājiem atvērt video tieši TikTok platformā, lai nodrošinātu nesatrauktu pieredzi.

Shazam integrācija

Ar savu integrāciju ar Shazam, SaveTok palīdz lietotājiem identificēt dziesmas, kas tiek izmantotas TikTok videoierakstos, padarot vieglāk atrast un atcerēties populārus gabalus.

Izpētiet iekārtotos skaņas

SaveTok palīdz lietotājiem atrast iekārto skanējumus un saturu, tādējādi papildinot tās funkcionalitāti un uzticamību kā visaptverošu TikTok rīku.

Vienkārši soļi, kā lejupielādēt un instalēt lietotni

Lai lejupielādētu un instalētu lietotni, dodieties uz apakšā norādītajiem soļiem:

Lietotnes atrašana

 • Dodieties uz savas ierīces lietotņu veikalu (App Store iOS versijai).
 • Meklējiet “SaveTok.”

Lietotnes lejupielāde

 • Pieskarieties pogai “Instalēt”, lai sāktu lejupielādi.
 • Lietotne ir bezmaksas, bez iekšējām iegādām.

Saderības prasības

 • iOS ierīces: Nepieciešams iOS 10.0 vai jaunāks.
 • Mac datori: Nepieciešama macOS 11.0 vai jaunāka versija, atbalsta M1 mikroshēmas vai jaunākas.
 • Android ierīces: Strādā ar Android 5.0 un jaunākām versijām.

Papildu informācija

 • Lietotne ir tikušies lejupielādēta vairāk nekā 500 000 reižu.
 • Tā ir novērtēta vispārīgi, kas nozīmē nekādu vecuma ierobežojumu.

App specifikācijas

Lai saglabātu gludu pieredzi ar SaveTok, ir svarīgi, ka vispirms pārbaudāt dažus lietas. 

Ja izmantojat iPhone, iPod Touch vai MacBook, pārliecinieties, ka jūsu ierīce ir atjaunināta līdz iOS 10.0 vai jaunākai versijai. Lai lietotne darbotos, tai būs vajadzīgi aptuveni 92,7 MB lieli brīvi pieejamie resursi. Android lietotāji nav atstāti arī malā. 

Jūsu ierīcei jābūt vismaz 44 MB brīvas vietas un jādarbojas ar Android 5.0 vai jaunāku versiju, lai varētu nevainojami izmantot SaveTok.

Kā izmantot lietotni

Daudzi cilvēki vairāk izvairās no trešo pušu lietotnēm, izņemot TikTok, jo viņi labprāt nevēlas tikt galā ar vairākiem soļiem, lai saglabātu video ierīcē. SaveTok šo procesu vienkāršo ar tikai vienīga pogas nospiešanu.

Pēc lietotnes lejupielādes lietotājiem vienkārši jākopē TikTok video saite, kuru viņi vēlas saglabāt vai lejupielādēt, un jānospiež poga “Saglabāt”. Šis darbības veids liek lietotnei sākt lejupielādēt vēlamo saturu.

Īsā laikā lietotāji var gaidīt ātru rezultātu, un kad video ir gatavs, viņi to var pārsūtīt uz savu galeriju vai kameru. Lietotāji pēc tam var izmantot video dažādos veidos, tostarp tos koplietot platformās kā Facebook un Instagram.

Optimizējot lietotnes izmantošanu

Ar šīs lietotnes dažādajām funkcijām un iespējām lietotāji var būt droši, ka ir uz pareizās platformas, lai lejupielādētu TikTok video bez ūdenszīmes. 

Vai vēlaties uzzināt, kā pilnībā izmantot šo lietotni? Atslēga ir zināt katru funkciju.

Tāpēc, pēc lietotnes lejupielādes, lietotājiem vajadzētu tērēt laiku, lai apskatītu tās funkcijas, ieskaitot atskaņošanas sarakstu izveidi un kopīgošanu, Shazam integrāciju un vairāk. Izmantojot iespēju izpētīt, viņi var izmantot lietotnes funkcijas maksimāli, kad tās ir nepieciešamas.

Svarīgi apsvērumi lietojot šo lietotni

Lietotājiem ir jābūt informētiem, ka šī lietotne nav saistīta ar TikTok izstrādātāju. Lai gan tas nenozīmē, ka lietotne ir sliktāka, ir svarīgi saprast, ka uzņēmuma sazināšanās jautājumos, kas saistīti ar lietotni, nav pareizais pieejas veids.

Lietotnes izstrādātājs bieži publicē atjauninājumus, lai novērstu problēmas un uzlabotu funkcionalitāti. Šāda proaktīva pieeja nodrošina, ka lietotne tiek saglabāta atsaucīga uz lietotāju atsauksmēm un darbojas optimāli.

Jābūt uzmanīgiem, ka lietotne var apkopot datus, ieskaitot reklamēšanas datus, identifikāciju, lietošanas datus un diagnostiku. Šie dati ir būtiski lietotnes veiktspējas uzlabošanai.

Atļaujas, ko pieprasa SaveTok

Pēc aplikācijas sākotnējās palaišanas tā pieprasa dažādas atļaujas. Tai nepieciešams piekļuve Wi-Fi savienojuma detaļām, attēliem, medijiem un failiem. Turklāt tā var mainīt un lasīt USB krātuves saturu.

Lielā mērā lejupielādējot TikTok video, aplikācijai nepieciešama atļauja piekļūt un mainīt krātuvi, ieskaitot USB krātuves saturu.

Citi nepieciešamie atļaujas ietver datu saņemšanu no interneta, audio iestatījumu pielāgošanu, vibrāciju iespējošanu, pilnīgas tīkla piekļuvi un ierīces aizmigšanai novēršanu.

Secinājums

TikToka iesaistošās funkcijas padara to populāru saturu.

Ar SaveTok jūs varat lejupielādēt video un kopīgot tos citos sociālajos tīklos, palielinot savu redzamību ar aizraujošu saturu.

Lasīt citā valodā