Připojte se všude: Objevte aplikaci Free WiFi Finder

Potřebujete stabilní internetové připojení i tehdy, když jste mimo domov. Mobilní data nemusí být vždy spolehlivá kvůli slabému signálu nebo problémům sítě.

Spolehlivé bezdrátové připojení WiFi je lepší volbou. Aplikace WiFi Connect vám pomáhá najít nedaleké WiFi připojení a přistupovat k nim aniž byste potřebovali heslo nebo bezpečnostní klíč.

ADVERTISEMENT

Tento článek vám ukáže, jak používat aplikaci WiFi Connect k nalezení a přístupu k WiFi připojení bez hesla.

Aplikace WiFi Connect: Přehled

Aplikace WiFi Connect je užitečný nástroj pro ty, kteří potřebují připojení k internetu i na cestách.

Je ideální pro lidi, kteří spoléhají na internet pro každodenní aktivity jako objednávání jídla, využívání dopravních služeb a přístup k dalším podstatným službám.

ADVERTISEMENT

Zůstaňte připojeni doma i na cestách

Doma vás udržuje online stabilní WiFi připojení. Co ale když jste venku?

Aplikace WiFi Connect vám přichází na pomoc a poskytuje alternativu k spoléhání se pouze na mobilní sítě, které mohou být nejisté v závislosti na síle signálu.

Nalezení WiFi kdekoli

Hlavní funkcí této aplikace je schopnost pomoci vám najít WiFi připojení, včetně hotspotů, kdekoli se nacházíte.

ADVERTISEMENT

To znamená, že můžete zůstat online i když nejste doma.

Jednoduchý přístup k bezpečné WI​FI

Aplikace WiFi Connect vám pomůže nalézt připojení a poskytuje potřebné bezpečnostní klíče a hesla k chráněným wifi sítím. 

To vám zajišťuje bezpečný a spolehlivý přístup k internetu.

Stažení aplikace WiFi Connect

Aplikaci WiFi Connect, vytvořenou Yurijem Kobetsem, můžete stáhnout přímo z obchodu Apple App Store. 

Je k dispozici pro uživatele iPadu i iPhonu zcela zdarma. Stačí vyhledat “WiFi Connect” v App Store a stisknout tlačítko Stáhnout.

Je složité nastavení aplikace WiFi Connect?

Nastavení aplikace WiFi Connect na vašem zařízení s iOS je jednoduché. Jakmile si aplikaci stáhnete, požádá vás o povolení k přístupu k poloze vašeho telefonu k nalezení blízkých WiFi připojení.

Uvidíte tři možnosti přístupu k poloze: 

  • Povolit jednou,
  • Povolit při používání aplikace
  • Nepovolit.

Pokud zvolíte ‘Povolit jednou’, budete potřebovat udělit povolení pokaždé, když aplikaci otevřete. 

Povolit při používání aplikace‘ umožní aplikaci využívat vaši polohu pouze tehdy, když je aktivní. Aplikace nebude využívat vaši polohu, když není aktivní.

Pokud zvolíte ‘Nepovolit’, aplikace nebude mít vůbec přístup k vaší poloze. Nicméně stále můžete používat hlavní funkce aplikace tím, že manuálně vyhledáte umístění na mapě.

Je WiFi Connect App zdarma?

Ano, aplikace WiFi Connect je úplně zdarma. Nemusíte platit žádné poplatky za její použití a nejsou zde žádné prémiové předplatné ani nákupy v aplikaci.

Jestli jste uživatel iOS, můžete využívat všechny její funkce bez jakýchkoliv nákladů. Jedinou nevýhodou jsou reklamy. Při používání aplikace WiFi Connect se můžete setkat s mnoha rušivými a vyskakovacími reklamami.

Reklamy můžete zavřít po několika vteřinách, ale není zde žádná možnost, jak je odstranit trvale. Budete je tedy muset snášet při používání aplikace.

Co je funkce mapy ve WiFi Connect App?

WiFi Connect aplikace umožňuje snadno najít dostupné připojení k WiFi téměř kdekoli na světě. Po nainstalování aplikace uvidíte mapu přímo v aplikaci.

Mapa je klíčovou funkcí ve WiFi Connect aplikaci umístěnou na dně obrazovky. Aplikace využívá aktuální polohu vašeho mobilního zařízení k zobrazení blízkých WiFi míst na mapě.

Při pohybu ve vašem městě nebo obci se mapa aktualizuje a ukazuje všechna místa, kde lze připojit k WiFi.

WiFi Connect App Pins

Na mapě aplikace WiFi Connect jsou zobrazeny špendlíky značící dostupné připojení k WiFi.

Pomáhají uživatelům vidět přesně, kde se nacházejí, a navedou je na místa s WiFi. Aplikace také může poskytnout navigaci ke WiFi hotspotům.

Manuální vyhledávání aplikace WiFi Connect

Ano, můžete manuálně vyhledávat města v aplikaci WiFi Connect.

Pokud si nepřejete sdílet svou polohu s aplikací, jednoduše použijte možnost manuálního vyhledávání.

Stačí zadat město nebo obec, ve které se nacházíte, a aplikace vám zobrazí dostupné připojení k WiFi.

Použití ručního vyhledávání v aplikaci WiFi Connect: Klíčové situace

Použijte ruční vyhledávání v aplikaci WiFi Connect, když znáte přesnou adresu. Tímto způsobem se na mapě rychle zobrazí blízké místa s Wi-Fi připojením.

Je to také skvělé pro cestovatele. Vyhledejte Wi-Fi hotspot ve vašem cílovém městě ještě před odjezdem. Tím se vám usnadní nalezení připojení po příjezdu.

V Kterých městech je k dispozici aplikace WiFi Connect?

Aplikace WiFi Connect tvrdí, že funguje téměř všude po celém světě, zejména v hlavních městech. Nicméně v odlehlých oblastech nemusí být tak účinná.

Tato aplikace pokrývá více než 50 000 hlavních měst po celém světě. V USA je funkční například ve městech jako New York, Los Angeles, Chicago, Boston a Las Vegas.

V Evropě je užitečná ve státech jako Spojené království, Německo, Francie, Španělsko a Itálie. Navíc dobře funguje v těchto oblastech:

  • Severní Amerika: Kanada a Mexiko
  • Jižní Amerika: Argentina, Brazílie a Chile
  • Asie: Čína, Indie a Singapur
  • Většina afrických zemí

Další informace o aplikaci WiFi Connect

Aplikace podporuje více jazyků, aby uspokojila celosvětové publikum.

Mezi ně patří angličtina, arabština, dánština, francouzština, němčina, hebrejština, italština, japonština, korejština, portugalština, ruština, jednodušená čínština, španělština, švédština a tradiční čínština.

Před stažením aplikace WiFi Connect si ověřte, zda váš přístroj splňuje minimální požadavek na operační systém, který je

  • iOS 11.0 pro iPhone,
  • iPad a
  • iPod touch,

což zajišťuje optimální výkon aplikace.

Připojení k Wi-Fi pomocí aplikace WiFi Connect

Aplikace WiFi Connect zjednodušuje připojení k okolním Wi-Fi sítím. Zobrazuje všechny dostupné připojení na mapě.

Abyste získali dobrý signál, musíte být blízko vybrané sítě. Většina zobrazených sítí je otevřená všem, takže není potřeba žádné heslo. Pokud je vyžadováno heslo, aplikace je poskytne.

Pro připojení klepněte na síť na mapě. Aplikace zobrazí podrobnosti sítě, včetně hesla. Zkopírujte heslo, přejděte do nastavení zařízení, vyberte Wi-Fi a vložte heslo k připojení.

Jak uložit hesla a umístění do aplikace WiFi Connect?

Aplikace WiFi Connect nejen poskytuje hesla, ale také je ukládá pro pozdější použití. Když se připojíte k WiFi síti z mapy aplikace, uloží si heslo a umístění

To znamená, že nebudete potřebovat znovu zadat heslo, když se vrátíte na dané místo. Všechna uložená umístění a hesla jsou uvedena v kartě Uloženo aplikace. 

Aplikace vám umožňuje zobrazit si uložené položky, což vám umožní snadno se znovu připojit k WiFi na místech, která jste již dříve navštívili.

Závěr

Shrnutí: Aplikace WiFi Connect má za cíl pomoci vám najít dostupné WiFi sítě během vašich cest. 

Nabízí hesla pro zabezpečená WiFi připojení. Přesto pro vaši bezpečnost na veřejném WiFi je doporučeno používat VPN.

Číst v jiném jazyce