Raskite programėlę, skirtą nemokamai atsisiųsti TikTok vaizdo įrašus

TikTok tendencijos yra didelis dalykas. Žmones įkvepia viraliniai vaizdo įrašai šioje programėlėje, nuo naujausių šokių judesių iki skanių receptų. Visi nori prisijungti prie šios smagios veiklos.

TikTok yra žinomas dėl savo trumpo vaizdo formato, kuris gali būti gana greitapradėjęs. Dėl to žmonės nori išsaugoti TikTok vaizdo įrašus savo įrenginiuose. Taip jie gali užsirašyti į šiuos klipus ir juos peržiūrėti, kai tik to prireiks.

ADVERTISEMENT

Laimė, yra programa pavadinimu SaveTok, kuri leidžia vartotojams atsisiųsti TikTok vaizdo įrašus nemokamai vos keliais žingsniais. Sužinokite daugiau apie šią programą ir kaip ji gali jums padėti lengvai išsaugoti TikTok klipus.

Kas yra „SaveTok“?

„SaveTok“ yra programa, sukurta Senthilu Odayappanu, leidžianti jums įsiminti ir atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus be vandens ženklo.

Tai puikios naujienos turinių kūrėjams ir socialinių tinklų vartotojams, kurie nori dalintis savo „TikTok“ vaizdo įrašais kitose platformose ar juos archyvuoti be „TikTok“ logotipo.

ADVERTISEMENT

Ši programa nėra susijusi su „ByteDance“ ar „TikTok“, bet jos naudojimas yra nemokamas ir neturi jokių programėlių pirkimų, todėl galite atsisiųsti tiek daug vaizdo įrašų, kiek norite.

Kaip veikia programa

SaveTok supaprastina procesą, kaip galite išsaugoti ir atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus be vandens ženklelio tiesiogiai į savo įrenginį. Norėdami naudotis ja, nukopijuokite norimo išsaugoti „TikTok“ vaizdo įrašo URL, atidarykite „SaveTok“ programėlę, įklijuokite nuorodą ir paspauskite ‘Išsaugoti‘ mygtuką.

Programa sumaniai aptinka nuorodą, kurią nukopijavote į iškarpinę, ir pradeda atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašą. Atsisiuntus vaizdo įrašą, jį galite išsaugoti į įrenginio vaizdo ar fotoaparato rinkmeną.

ADVERTISEMENT

Kad peržiūrėtumėte atsisiųstus vaizdo įrašus, tiesiog eikite į katalogą, kuriame jie yra saugomi, ir spustelėkite ant vaizdo. Jis automatiškai atsidarys jūsų vaizdo grotuve ir pradės leisti. Kai kurie įrenginiai gali prašyti pasirinkti, kurią programėlę naudoti vaizdo atkūrimui, tad būkite pasiruošę tam.

Pagrindinės SaveTok funkcijos

SaveTok turi 7 pagrindines funkcijas:

 • Vandens ženklai
 • Playlistų kūrimas ir bendrinimas
 • Video ir profilių įtraukimas į žymes
 • Lėtas vaizdo peržiūros režimas
 • Gili nuorodų integracija su TikTok
 • Shazam integracija
 • Trendinų garsų atradimas

Sužinokime kiekvieną funkciją.

Parsisiųskite be vandenių žymės

SaveTok vartotojams leidžia parsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus be vandenių žymių, todėl lengviau perpublikuoti klipus kitose platformose be jokių atitraukiančių žymių.

Grotuvių Sąrašų Kūrimas ir Bendrinimas 

Ši programa leidžia vartotojams kurti „TikTok“ grotuves ir dalintis jomis su kitais, įskaitant tuos, kurie nenaudoja „SaveTok“, pagerinant socialinį sąveikavimą.

Video ir vartotojų įrašų žymėjimas

Vartotojai gali žymėti savo mėgtus vaizdo įrašus ir profilius tam, kad greitai pasiektų juos ir užtikrintų, kad niekada neišvažiuos iš savo pageidaujamo turinio.

Lėtas Judėjimas

SaveTok suteikia galimybę žiūrėti video įrašus lėtai, leidžiant vartotojams geriau įvertinti klipų estetiką išsamiau.

Gilus Tiesioginis Nuorodų Pateikimas į „TikTok“

Ši programa siūlo galimybes giliam tiesioginiu nuorodų pateikimo būdu, leidžiančiu naudotojams atidaryti vaizdo įrašus tiesiogiai „TikTok“ platformoje, kuriant sklandų kliento patirtį.

Shazam integracija

Susijungdama su Shazam, SaveTok padeda vartotojams atpažinti dainas, naudojamas TikTok vaizdo įrašuose, palengvindama populiarių kūrinių atradimą ir atmintį.

Randami populiarios muzikos kūriniai

SaveTok padeda naudotojams rasti populiarų garso turinį, prisidedant prie jo patikimumo ir patrauklumo kaip išsamus „TikTok“ įrankis.

Paprasti žingsniai, kaip atsisiųsti ir įdiegti programėlę

Norėdami atsisiųsti ir įdiegti programėlę, tiesiog eikite žemiau pateiktus žingsnius:

Programėlės paieška

 • Eikite į savo įrenginio programėlių parduotuvę (App Store „iOS“).
 • Ieškokite „SaveTok“.

Programėlės atsisiuntimas

 • Palieskite mygtuką „Įdiegti“, kad pradėtumėte atsisiuntimą.
 • Programėlė yra nemokama, be jokių perkėlimų programėlėje.

Suderinamumo reikalavimai

 • „iOS“ įrenginiai: Reikalingas „iOS“ 10.0 ar nauvesnis versijos.
 • Mac’ai: Reikalingas „macOS“ 11.0 ar nauvesnė versija, remiami „M1“ lustai ar vėlesni.
 • „Android“ įrenginiai: Veikia su „Android“ 5.0 ir aukštesnėmis versijomis.

Papildoma informacija

 • Programėlė turi per 500 000 parsisiuntimų.
 • Ji skirta visiems, tai reiškia, jog nėra amžiaus apribojimų.

Programos specifikacijos

Siekiant pasinaudoti SaveTok patirtimi be problemų, svarbu patikrinti keletą dalykų pirmiausia.

Jei naudojate „iPhone“, „iPod Touch“ ar „MacBook“, įsitikinkite, kad įrenginys yra atnaujintas iki iOS 10.0 ar naujesnės versijos. Taip pat programai reikės apie 92,7 MB laisvos vietos. Android vartotojai nėra pamiršti.

Jūsų įrenginyje turi būti bent 44 MB laisvos vietos ir jis turi veikti su Android 5.0 ar naujesne versija, kad galėtumėte mėgautis SaveTok be trikdžių.

Kaip naudoti programėlę

Daugelis žmonių vengia naudoti trečiųjų šalių programėles, išskyrus TikTok, nes jie pageidauja nematyti daugybės žingsnių, kad įrašytų vaizdo įrašą į savo įrenginį. SaveTok supaprastina šį procesą vieno mygtuko paspaudimu.

<pAtsisiuntus programėlę, vartotojams tiesiog reikia nukopijuoti norimo įrašyti ar atsisiųsti TikTok vaizdo nuorodą ir paspausti mygtuką „Įrašyti“. Šis veiksmas skatina programėlę pradėti atsisiųsti norimą turinį.

Per trumpą laiką vartotojai gali tikėtis greitos pataisos ir kuomet vaizdo įrašas yra pasiruošęs, jie gali jį perkelti į savo galeriją ar kamerą. Vartotojai tada gali naudotis vaizdo įrašais įvairiais būdais, įskaitant juos dalintis platformose, tokiose kaip „Facebook“ ir „Instagram“.

Optimizuojant programėlės naudojimą

Turint įvairias šios programėlės funkcijas ir ypatybes, vartotojai tikrai įsitikins, kad jie yra teisingoje platformoje, skirtos TikTok vaizdo įrašų atsisiuntimui be vandens ženklo.

Norite sužinoti, kaip visapusiškai išnaudoti šią programėlę? Raktas – išmanyti kiekvieną funkciją.

Taigi, atsisiuntę programėlę, vartotojams reikėtų skirti laiko patikrinti jos funkcijas, įskaitant grojaraščių kūrimą ir bendrinimą, Shazam integraciją ir daugiau. Tyrinėdami, jie gali kuo geriau išnaudoti programėlės funkcijas, kai to reikia.

Svarbūs dalykai naudojant šią programėlę

Naudotojai turi žinoti, kad ši programa neturi ryšio su „TikTok“ kūrėjais. Nors tai nereiškia, kad programa yra prasta, svarbu suprasti, jog kreiptis į įmonę dėl bet kokių su programa susijusių problemų nėra teisingas požiūris.

Programos kūrėjai nuolat leidžia atnaujinimus, kad išspręstų problemas ir pagerintų funkcionalumą. Šis proaktyvus požiūris užtikrina, kad programa būtų jautri naudotojų atsiliepimams ir veiktų optimaliai.

Būkite budrūs, kad programa gali rinkti duomenis, įskaitant reklamos duomenis, identifikavimo, naudojimo duomenis ir diagnostiką. Šie duomenys yra būtini, siekiant tobulinti programos veikimą.

Reikalingi leidimai iš SaveTok

Pirmą kartą paleidus programą, ji prašo įvairių leidimų. Jai reikalingas prieiga prie Wi-Fi ryšio informacijos, nuotraukų, medijos ir failų. Be to, ji gali keisti ir skaityti USB atminties turinį.

Turintys tikslą atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus, programai reikalingas leidimas prieigai ir galimybei modifikuoti saugyklą, įskaitant USB atminties turinį.

Kiti būtini leidimai apima duomenų gavimą iš interneto, garso nustatymų keitimą, vibracijos leidimą, visas tinklo prieigos teikimą bei įrenginio neleidimą pereiti į režimą miego.

Išvada

TikTok patrauklios funkcijos daro jį populiariu turinio rinkimu. 

Su SaveTok galite atsisiųsti vaizdo įrašus ir dalintis jais kitose socialinėse žiniasklaidos platformose, padidindami savo matomumą su įtraukiančiu turiniu.

Skaityti kitomis kalbomis