גלה אפליקציה להורדת וידאוים מ-TikTok בחינם

טרנדים ב-TikTok הם עניין גדול. אנשים מתרגשים ומשתפים פעולה על ידי הסרטונים הויראליים באפליקציה, מתנועות הריקוד האחרונות ועד מתכונים טעימים. כולם רוצים להצטרף לכיף הזה.

טיקטוק מוכרת בפורמט הווידאו בקצרה שלה, שיכול להיות מאוד מהיר. לכן אנשים רוצים לשמור וידאוים מ-TikTok על המכשירים שלהם. הם יכולים להתייחס לקטעי אלו ולחזור עליהם בכל עת שזקוקים.

ADVERTISEMENT

ממש מזל שיש אפליקציה בשם SaveTok שמאפשרת למשתמשים להוריד וידאוים מ-TikTok בחינם בכמה צעדים רק. גלו עוד על האפליקציה הזו ואיך היא יכולה לעזור לכם לשמור על קטעי TikTok בקלות.

מה זה SaveTok?

SaveTok היא אפליקציה שנוצרה על ידי Senthil Odayappan שמאפשרת לך לשמור ולהוריד וידאוים מ-TikTok בלי סימון מים. 

זו חדשות מעולה עבור יצרני תוכן ומשתמשי רשתות חברתיות שרוצים לשתף את סרטוני ה-TikTok שלהם בפלטפורמות אחרות או לארכיון אותם בלעדי הלוגו של TikTok. 

ADVERTISEMENT

האפליקציה אינה משויכת ל-ByteDance או ל-TikTok, אך היא חינמית לשימוש ואין בה רכישות באפליקציה, כך שתוכל להוריד כל מספר סרטונים שתרצה.

איך האפליקציה פועלת

SaveTok מפשטת את התהליך של חיסכון והורדת סרטוני TikTok ללא סימני מים ישירות למכשיר שלך. כדי להשתמש בה, העתק את כתובת ה-URL של הווידאו ב-TikTok שברצונך לשמור, פתח את אפליקציית SaveTok, הדבק את הקישור ולחץ על הכפתור ‘שמור‘.

האפליקציה זוהתה חככמו׎ בחריפות את הקישור שהעתקת ללוח הגזירים שלך ומתחילה להוריד את סרטון ה-TikTok. לאחר הורדת הווידאו, תוכל לשמור אותו בווידאו של המכשיר או תרול המצלמה שלו.

ADVERTISEMENT

כדי לצפות בווידאוים שהורדת, פשוט עבור לתיקייה בהם הם מאוחסנים והקש על הווידאו. הוא יפתח באופן אוטומטי בנגן הווידאו שלך ויתחיל לנגן. ייתכן שמכשירים מסוימים יבקשו ממך לבחור איזו אפליקציה להשתמש לניגון, כך שתהיה מוכן לכך.

תכונות מרכזיות של SaveTok

SaveTok מציע 7 תכונות מרכזיות:

 • מיותם מים
 • יצירת ושיתוף פלייליסטים
 • סימון של וידאו ופרופילים
 • צפייה באיטיות
 • קישור עמוק ל-TikTok
 • אינטגרציה עם Shazam
 • גילוי שירים פופולריים

בואו נבין כל תכונה.

הורדה ללא סימני מים

SaveTok מאפשר למשתמשים להוריד סרטוני TikTok בלי סימני מים, וכך מקל על התפרסותם של קטעים על פלטפורמות אחרות ללא סימנים מטרידים.

יצירת רשימת השמעה ושיתוף

האפליקציה מאפשרת למשתמשים ליצור רשימות השמעה ב-TikTok ולשתף אותן עם אחרים, כולל אלה שלא משתמשים ב-SaveTok, משפרת את חוויית החברתית.

הוספת סרטונים ופרופילים לסימניות

המשתמשים יכולים לשמור את הסרטונים והפרופילים המועדפים עבור גישה מהירה, וכך לוודא שהם לא מאבדים מעקב אחר התוכן המועדף עליהם.

צפייה בהאטה בעיצומה

SaveTok מספק אפשרות לצפות בסרטונים במהירות נמוכה, מאפשרת למשתמשים להעריך את האסתטיקה של המקטעים במבחנים מפורטים יותר.

עמוק קישורים ל-TikTok

האפליקציה מציעה אפשרויות קישור עמוק, שמאפשרות למשתמשים לפתוח וידאוים ישירות בפלטפורמה של TikTok לחוויה חלקה.

שילוב של Shazam

עם השילוב שלה עם Shazam, SaveTok מסייעת למשתמשים לזהות את השירים שמשמשים בקטעי וידאו של TikTok, עוזרת לגלות ולזכור קטעי שירים פופולריים יותר.

גילוי צלילים נטיים

SaveTok מסייע במציאת צלילים ותוכן נטיים, מוסיף לשימושיות ולאמינות שלו ככלי מקיף של TikTok.

שלבים פשוטים להורדה והתקנת האפליקציה

כדי להוריד ולהתקין את האפליקציה, פשוט עקוב אחר השלבים הבאים:

מציאת האפליקציה

 • עבור לחנות האפליקציות של המכשיר שלך (App Store עבור iOS).
 • חפש “SaveTok.”

הורדת האפליקציה

 • לחץ על הכפתור ‘התקנה’ כדי להתחיל בהורדה.
 • האפליקציה היא בחינם, ללא רכישות באפליקציה.

דרישות תאימות

 • מכשירי iOS: דורש iOS 10.0 או מאוחר יותר.
 • Macs: נדרש macOS 11.0 או מאוחר יותר, תומך בשבבים M1 או מאוחר יותר.
 • מכשירי Android: עובד עם Android 5.0 ומעלה.

מידע נוסף

 • האפליקציה יש לה מעל 500,000 הורדות.
 • היא מדורגת לכל אחד, ללא הגבלות גיל.

מפרטי האפליקציה

על מנת לקבל חוויית משתמש חלקה עם SaveTok, חשוב לבדוק כמה דברים ראשית. 

אם אתה משתמש ב-iPhone, iPod Touch, או MacBook, ודא שהמכשיר שלך מעודכן ל-iOS 10.0 או גרסה גבוהה יותר. האפליקציה תצטרך גם כ-92.7 מגה-בייט של אחסון פנוי. משתמשי Android לא נשארים בחוץ. 

המכשיר שלך חייב לכלול לפחות 44 מגה-בייט פנוי ולרוץ על Android 5.0 או גרסה גבוהה כדי ליהנות מ-SaveTok ללא תקלות.

כיצד להשתמש באפליקציה

רבים מתעלמים משימוש באפליקציות של צד שלישי מלבד TikTok, מכיוון שהם מעדיפים לא להתעסק עם מספר צעדים לשמירת וידאו במכשיר שלהם. SaveTok פשוטה את התהליך הזה עם לחיצת כפתור אחת בלבד.

לאחר הורדת האפליקציה, המשתמשים צריכים רק להעתיק את הקישור לוידאו של TikTok אותו הם רוצים לשמור או להוריד וללחוץ על הכפתור ‘שמירה’. פעולה זו גורמת לאפליקציה להתחיל להוריד את התוכן הרצוי.

במהרה, המשתמשים יכולים לצפות בהשהיית מהירה, וכאשר הוידאו מוכן, הם יכולים להעביר אותו לגלריה או לגלריית המצלמה שלהם. המשתמשים יכולים להשתמש בווידאו בדרכים שונות, כולל שיתוף אותו בפלטפורמות כמו פייסבוק ואינסטגרם.

שיפור שימוש באפליקציה

עם התכונות והפונקציות השונות של אפליקציה זו, המשתמשים בטוחים שהם נמצאים על פלטפורמה נכונה להורדת וידאוי TikTok ללא סימני מים. 

רוצים לדעת איך להושיט את יד המירצות מלאה באפליקציה זו? המפתח הוא להכיר כל תכונה.

וכך, לאחר הורדת האפליקציה, המשתמשים צריכים להקדיש זמן לבדוק את הפונקציות שלה, כולל יצירת רשימת השמע ושיתוף, אינטגרציה עם Shazam, ועוד. על ידי חקירה, הם יכולים להשתמש במיטב התכונות של האפליקציה כאשר הם צריכים לכך.

שיקולים חשובים לשימוש באפליקציה זו

משתמשים צריכים להבין כי האפליקציה הזו אינה מחוברת לפיתוחן של TikTok. בזמן שזה לא מעיד על שיפור, חשוב להבין כי לא כדאי לפנות לחברה לכל סוג של בעיות הקשורות לאפליקציה.

המפתח של האפליקציה משחרר תיקונים בתדירות כדי לתקן בעיות ולשפר את הפונקציונליות. גישה פרואקטיבית זו מבטיחה כי האפליקציה תמשיב למשוב מהמשתמש ותפעל בצורה אופטימלית.

יש לזכור כי האפליקציה עשויה לאסוף מידע, כולל מידע פרסומי, אימות, מידע על שימוש ואבחונים. המידע הזה חיוני לשיפור ביצועי האפליקציה.

הרשאות הנדרשות על ידי SaveTok

בעת ההפעלה הראשונית, היישום מבקש הרשאות שונות. הוא זקוק לגישה לפרטי חיבור Wi-Fi, לתמונות, למדיה ולקבצים. בנוסף, הוא יכול לשנות ולקרוא תוכן אחסון ב-USB.

כתלות במטרתו להוריד וידאוים של TikTok, האפליקציה דורשת הרשאה לגישה ולשינוי אחסון, כולל תוכן אחסון ב-USB.

הרשאות נוספות הן קבלת נתונים מהאינטרנט, כיוון הקול, הפעלת רטטים, גישה לרשת המלאה, ומניעת התקן מהשינה.

סיכום

התכונות המרתקות של TikTok עושות אותו בחירה פופולרית בתוכן. 

עם SaveTok, תוכל להוריד וידאו ולשתף אותם בפלטפורמות רשת חברתית נוספות, וכך להגביר את הנראות שלך בעזרת תוכן מרתק.

קרא בשפה אחרת