Töökohad Subway’s: Kuidas kandideerida veebis (samm-sammult)

Töötamine Subway’s pakub võimalust kuuluda ülemaailmse frantsiisi hulka, mida tuntakse oma värske toidu poolest. Subway’l on poed üle 100 riigis ning see pakub tööd tuhandetele inimestele, rõhutades mitmekesisust, innovatsiooni ja klientide rahulolu.

Töötajana saad õiglast tasu ja mitmeid hüvesid, liitudes globaalse meeskonnaga, mis toetab karjääri kasvu ja oskuste arendamist. Paljudel on suur huvi avastada tööpakkumisi Subway’s.

ADVERTISEMENT

Subway töökohtade avastamiseks jälgi selle artikli juhiseid samm-sammuliseks kandideerimisprotsessiks.

Võimalused töökohtade leidmiseks Subway’s

Saate uurida erinevaid võimalusi, kuidas leida töökohti Subway’s. Need meetodid on mugavad ja võimaldavad teil taotleda Subway’s kiiresti tööd.

Allpool on mõned kaalumist väärivad võimalused:

ADVERTISEMENT

Mine poodi

Alusta minnes lähedal asuvasse Subway poodi ja räägi juhatajaga. Küsi tööpakkumiste kohta ja kui neil on, jäta neile oma CV. Nad võtavad sinuga ühendust mõne päeva jooksul.

Külastage Subway veebisaiti

Kiire töö otsingu jaoks külastage Subway veebisaiti ja klõpsake Karjäär.

See viib teid nende tööportaali, kus saate sirvida ja kandideerida saadaolevatele ametikohtadele. Leidke need, mis vastavad teie huvidele ja eesmärkidele.

ADVERTISEMENT

Kasuta veebitööportaale

Uuri ka veebitööportaale nagu Glassdoor ja Indeed. Need platvormid loetlevad erinevaid Subway tööpakkumisi.

Subwayga Töötamise Finantsilised Eelised

Subway töökohtade juurde kuulub mitu rahalist hüvet, mis võivad teile atraktiivsed tunduda:

 1. Tõusvad Palgad: Võite kindel olla, et palgad tunnustavad teie rasket tööd ja panust. Need sissetulekud moodustavad kindla finantsilise aluse, toetades teie püüdlusi.
 2. Lisasissetuleku Võimalused: Lisaks põhipalgale võite teenida lisasissetulekut boonuste ja preemiate kaudu, mis on seotud teie esitusega. See innustab teid silma paistma ja suurendab teie sissetulekut.
 3. Soodustused Toitlustamisel: Subway pakub tavaliselt töötajatele soodustusi toitlustamisel, aidates säästa toidukuludelt ja kasvatada sääste.
 4. Pensionisäästud: Mõned Subway asukohad pakuvad pensionikavasid, võimaldades teil tulevikuks säästa. See võib viia märkimisväärsete säästudeni ja kindlama pensionipõlveni.
 5. Karjääri Edendamine: Subway’s töötamine võib viia kutsealase arenguni. Kogemusi ja oskusi omandades võivad avaneda paremini tasustatud ametikohad.

Kõige tavalisemad ametikohad Subway’s ja nende hinnangulised palgad

Töötamine Subway’s pakub ainulaadset võimalust olla osa ülemaailmsest kaubamärgist, mida tuntakse värskete kiirtoiduampsude pühendumise poolest.

Subway töötajana liitute mitmekesise meeskonnaga, kes hindab uuendusi, klientide rahulolu ja toetavat töökeskkonda.

Subway’l on esindatus üle 100 riigis. See pole lihtsalt töö; see on võimalus kasvada dünaamilises ja kiire tempoga tööstusharus.

Kas alustate oma karjääri või otsite uusi väljakutseid, siis Subway pakub platvormi professionaalseks arenguks ja isiklikuks kasvuks.

Kõige tavalisemad ametikohad Subway’s ja nende hinnangulised palgad:

 • Võileivakunstnik: Vastutab toiduvalmistamise, klienditeeninduse ja puhtuse tagamise eest. Hinnanguline palk: 20 000 – 25 000 dollarit aastas.
 • Vahetuse juht: See isik jälgib personali, tagab Subway standarditele vastavuse ja haldab inventari. Hinnanguline palk on 25 000 – 30 000 dollarit aastas.
 • Abimanager: See ametikoht aitab kaupluse juhatajat igapäevastes toimingutes, personali koolitamisel ja klienditeeninduses. Hinnanguline palk on 30 000 – 35 000 dollarit aastas.
 • Kaupluse juhataja: Juhib üldist kaupluse tegevust, finantsvõimekust ja meeskonna arendamist. Hinnanguline palk: 35 000 – 45 000 dollarit aastas.
 • Piirkonnajuht: See ametikoht juhib mitut kaupluse asukohta, arendab kasvustrateegiaid ja tagab operatiivse tipptaseme. Hinnanguline palk on 55 000 – 70 000 dollarit aastas.

Tööle kandideerimine Subway’s

Subway’sse tööle kandideerimine ei tekita muret. Taotlusprotsess on lihtne ja arusaadav.

Lihtsalt järgi Subway poolt antud samme ning võid olla teel nende meeskonnaga liitumise suunas.

Vaatame allpool toodud sammud üle, kuidas Subway’sse tööle kandideerida.

Oma CV loomine

Alusta oma CV koostamist, kui valmistud tööle kandideerimiseks.

See peaks näitama kogu olulist teavet sinu tulevasele tööandjale, nagu sinu nimi, kontaktandmed, varasemad töökogemused ja oskused.

Nõutavate dokumentide kogumine

Lisaks oma CV-le koguge vajalikud dokumendid nagu sünnitunnistus ja sotsiaalkindlustuse number.

Mõned Subway rollid võivad nende kohta küsida. Vaadake tööpakkumist või küsige poes oma avalduse esitamise protsessi ajal konkreetseid nõudeid.

Oma taotluse esitamine

CV ja dokumendid käes, olete valmis kandideerima. Saate kohapeal poes käia või kandideerida veebis.

Veebirakenduste korral laadige üles oma CV või täitke taotlusvorm ja saatke see värbamismenetluste juhatajale.

Kohapeal kandideerimisel andke oma CV või taotlus poe juhatajale.

Intervjuu ja hindamisprotsess

Värbamistiim vaatab üle teie avalduse enne kui kutsuvad teid vestlusele, mis võib toimuda telefonivestlusena või isiklikult nende värbamiskeskuses või poes. 

Valmistuge, tehes harjutusi tavaliste intervjuuküsimuste läbimiseks. Teil võib olla vajalik läbida teatud hindamised, et jätkata järgmisesse etappi.

Tööpakkumise vastuvõtmine

Pärast vestlust hindab värbamisjuht teie taotlust ja hindamistulemusi, et hinnata teie sobivust.

Kui olete edukas, võtab ta teiega ühendust pakkumisega.

Enne vastuvõtmist vaadake lepingut, et veenduda, et see vastab teie vajadustele ja eesmärkidele. Kui olete meeskonnas, olete valmis nendega koostööd tegema.

Kuidas kontrollida oma taotluse olekut

Sinu Subway taotluse oleku kontrollimine on lihtne. Siin on, mida pead tegema:

 1. E-kirja kontroll: Vaata oma postkasti ja rämpsposti kausta Subway saatud sõnumite jaoks. Võib-olla nad on saatnud värskendusi või edasisi samme.
 2. Online profiil: Logi sisse nende veebisaidil, kui tegid taotluse ajal online profiili. Peaks olema koht, kus näed oma taotluse edenemist.
 3. Telefonikõne: Mõtle Subway asukohale, kuhu kandideerisid, helistamisest. Küsi oma taotluse oleku kohta ja kas nad vajavad sinult rohkem detaile.

Mis on University of SUBWAY® rakendus?

University of SUBWAY® rakendus on veebipõhine koolitusplatvorm, mis on loodud täiendama ja täiustama baaskoolitust, mida saate Subway meeskonnaga liitudes.

See rakendus pakub erinevaid kursuseid ja õppemooduleid erinevate aspektide kohta, alates toidu valmistamisest kuni klienditeeninduse ja operatsioonide juhtimiseni.

See toimib lihtsal ja mugaval viisil:

 • Saate alla laadida rakenduse Google Playst või App Store’ist oma mobiilseadmesse.
 • Rakendus pakub mitmeid interaktiivseid kursuseid, mida saate oma tempos läbida.
 • Saate kursuse teatisi ja spetsiifilisi teste.
 • Kursuste läbimisel võite teenida märke ja tunnistusi, mis kinnitavad teie õpinguid ning näitavad teie pühendumust pidevale täiustumisele.

Subway Töötaotluse KKK

Subwayle avalduse esitamine võib mõnele olla lihtne, kuid esmakordsetele võib see olla veidi keeruline.

Sul võib olla küsimusi, millele otsid vastuseid.

Õnneks oleme koostanud mõned levinud küsimused, mida uued taotlejad sageli küsivad, et aidata juhendada sinu otsuste tegemise protsessi.

Kas Subway on hea valik töökoha osas?

Subway pakub arvukalt karjäärivõimalusi konkurentsivõimeliste palkade ja hüvedega, tehes selle suurepäraseks valikuks neile, kes otsivad karjääri kasvu.

Mille eeliseid pakub Subway?

Subway töötajad naudivad paindlikke tööaegu, konkurentsivõimelist palka, toiduallahindlusi ja muid soodustusi, mis soodustavad tervislikku töö-elu tasakaalu.

Kas mul on Subway’s töötamiseks kogemusi vaja?

Kuigi mõned Subway ametikohad nõuavad kogemusi, on saadaval ka sissepääsu tasemega rollid, mis seda ei vaja.

Kuidas suurendada oma tööle võtmise võimalusi?

Keskendu oma vestlusel silmapaistmisele, et suurendada oma tööle võtmise võimalusi.

Valmistu, harjutades tavalisi vestlus küsimusi, ole olles punktuaalne ja riietu sobivalt.

Järeldus

Kokkuvõtvalt, kui olete pühendunud tervisliku ja värske toidu pakkumisele erakordse klienditeenindusega, pakub Subway oma personalile tipptasemel koolitust, palka ja hüvitisi nende eesmärkide saavutamiseks. 

See on ideaalne valik inimestele, kes otsivad karjääri arenguvõimalusi ja rohkem kasvuvõimalusi.

Veenduge, et järgite ülalolevat juhendit ja alustage oma teekonda Subwayga.

Loe teises keeles